AKTUÁLNĚ→aneb buď v obraze

Rekonstrukce

24. listopadu 2008 v 21:43 | ×ERna×
Jak jsem upozorňovala...nelekejte se ale tenhle blog jew v megarekonstrukci takže nějakou dobu bude nefunkční.Počítám tak měsíc určitě.Takže to prosím omluvte,ikdyž to tu bude teď vypadat děsivě!

13.11.08-Nepřítomnost

13. listopadu 2008 v 9:15 | ×ERna×
Omlouvám se že jsem tu dluho nebaÿla ale asi ani nebudu.Mám zaracha na neurčito kvůli známkám...dokud si je neopravým tak nesmím na pc.Momentálně jsem tu ze školy a ze školy se možná občas dostanu ale pochybuju že něco přidám jelikož tady nemám možnost grafiku a teoreticky ničeho.Tak mě prosím omluvte...

1.11.08-Konec rekonstrukce!

1. listopadu 2008 v 22:34 | ×ERna×
No,nějak...Já vím,že to bylo nečekaný a že jsem tu rekonstrukci neohlásila ale já jí ani neplánovala.Jen jsem chtěla dát new design a třak jsem rovnou dělala rekonstrukci.Nějak sjte sem zase přestali chodit ale to asi kvůli tomu nepořádku s rekonstrukcí takže se to snad zase změní do normálu...
↓↓↓Click na celý článek!↓↓↓

28.10.2008...Svátek a nejen státní!

28. října 2008 v 20:24 | ×ERna×
Jistě,dnes je státní svátek...Ale váznamný den je pro mne i co se týče blogu!Mohly jste si totiž všimnout že blog nabral neobyčejný zvrat!Návštěvnost stoupá a když si projedete aktuální články každý má minimálně 1 koment!Mám stále nové a nové *SB,nové a nové návštěvníky!Moc vám děkuju.Děkuju že mi plníte sen!DÍKY!!!Budu se snažit vám to mnohokrát oplácet na blogu....jste skvělí,dík!

100 článků!

23. října 2008 v 22:06 | ×ERna×
A pozor!Je tady rekord blogu!Tento článek je totiž 100 který je zde napsaný!Takže oslavujem!!!Už se těším až budeme oslavovat i 1. rok!Tak doufám že se ten rekord odrazí i na návštěvnosti a budete sem chodit víc!

22.10.08-NEW DESIGN!

22. října 2008 v 20:09 | ×ERna×
Ano!Mohli jste si všimnout že je tu nový design!Ten předešlí jsem chtěla vyměnit už dlouho ale nikdy mě nenapadalo nic co bych sem dala.Všechno jsem dala do volných layů protože ačkoliv sem byla většinou spokojena,nesedělo mi to k tomuto blogu!Nyní je tu ale tento a jsem moc spokojená.Použila jsem retush na zíhlavý a myslím si že hezů barvy.Fotky jsou z http://chanel.blog.cz .Tak snad se vám líbí a budu se znažit zase více přidávat!
×ERna×

Opět začíná růst návštěvnost!

15. října 2008 v 14:34 | ×ERna×
Tak moji milí...blog se začíná opět dostávat do starých kolejí,kdy je uplně normální když je 10 lidí online!Asi před 2 minutami jich tu bylo 17 online,te´d jich je tu 20...jestli nevěříte tak tady máte pár obrázků,jak to dneska na růstalo!Díky mocinky,strašně moc vás lovuju!

14.10.08

14. října 2008 v 21:33 | ×ERna×
Už jsem dlouho nepsala aktuálku,že?!No,trošku jsem se pozapoměla.Snažím se přidávat často ale ne vždy mi to vyjde.Dneska bylo hodně článků z grafiky.OPřidala jsem štítek,záložky,rozvrhy a další věci do školy.Navíc jsem udělala další layoutek ale absolutně se mi nepovedl.Je to děs a hrůza,až se za něj stydím!Ale já se nudila a musela jsem tvořit.Včera jsem také přidala novinku!-Pozadí do návštěvní knihy.Už jsou tam 2 tak doufám že si alespoň někdo vezmete.
Další zprávy jsou o VP.Jedna je stáhlá protože(a to se přiznám)jsem byla líná něco psát.Druhou jsem nikde na netu nenašla ale řekla mi ji máma,která se o koníky taky zajímá.Je to o třech tragédiích ke všemu v jedné stáji a týkají se VP.Tak určitě koukněte,je tam i jedna kterou moc lidí neví...
No a v poslední řadě bych chtěla oznámit že jsem v koňském klubu-Blázni do koní.web je www.blazni-do-koni.blog.cz .Jsou tam různé akce.jedna zajímavá je taková která se týká nejen klubu ale ještě pár lidí mimo.Hlavně lidičky ze školy budou vědět o co jde!
Jo a lidičkám z klubu:Už se těším v úterý an ten koupák!
PP zlatíčka...×ERna×

Komix [1]

5. října 2008 v 21:41 | ×ERna×
No...dělala sjem ho narychlo a nic mě nenapadalo...další návrhy na komixy čekám od vás!
Zákaz kopírování!!!Je to osobní tvorba tak to prosím respektujte!

4.10.08-Hubert

4. října 2008 v 18:11 | ×ERna×
Tak jsem te´d přijela z hubertovy jízdy.Mám fialovou kokárdu a bylo to fajn.Jízda zručnosti se mi sice nepovedla ale to newa...Stejně jsem spokojená,že jsem tam byla...
No,a co jinak můžete dneska čekat?!No,to ještě přesně nevím ale asi něco z grafiky a možná i něco naučný.Taky asi udělám další bleskovku atd.
Otázka je,jestli na blogu vůbec něco udělám.jsem celkem unavená a navíc mám ještě spoustu dalších věcí...Ale doufám že to omluvíte!

2.10.08-SB!!

2. října 2008 v 9:16 | ×ERna×
Pozor!Opět zakládám list SB!Nyní však spřáteluji pouze koňské blogísky!jedinou vyjímkou je *MAKi* a jinak opravdu jen koňské blogísky!Takže pište komíky SPŘÁTELUJU!
×ERna×

1.10.08-Další diplomek pro mě!

1. října 2008 v 20:10 | ×ERna×
Sklidila jsem opět další diplomek!A to na www.putna.blog.cz !
Mimochodem budu přidávat rubriky...např. mi chybí rubrika soutěže a grafiku zařadim do mého profilu.Přibude taky moje cenky a reklamy.Dále asi zase obnovým SB a prostě to tady zase žije!Doufám že to bude vidět i na návštěvnosti...PP!
×ERna×

29.9.08-Design na světě

29. září 2008 v 21:17 | ×ERna×
No,tak konečně!Už jsem si nevěděla rady a tak jsem využila volný Lay od Milie,než mě něco napdadne.Myslím že je celkem hezký,i když možná moc tmavý,ale moc povedený!Dneska přidám asi spíše grafiku ale nwm.Možná přibude něco do puzzlí,určo nějakej blendík atd.!Chystám taky bleskajdu jeliákož tu už dlouho nebyla...
Tak zatím PapíQ
×ERna×

29.9.08

29. září 2008 v 9:14 | ×ERna×
AchojíQ!No,tenhle design už se mi nelíbí.Je to hnusně vyblitá hnědá jenže pokaždý,když chci dát nový tak mě nic nenapadá.Asi dám limetkovou s šedivou ale nic mě opravdu nenapadá.No,nějak ani newim co přidávat ale to se změní...Jen musíte vydržet....ovšem stejně sem nikdo nechodí tak je to fuk!

Jedů na kóni![videjko]

19. září 2008 v 22:06 | ×ERna×
Text:Jedu na koni ježišmarja
Koment:Písnička fakt brutus...s toho musí řechtat každej!
MP3-TADY
Zdroj:www.byhorses.blog.cz

15.9.08-Rekonstrukce dokončena

15. září 2008 v 17:46
Konečně je to tady.Design hotovej,roztcestníky fungujou,menu v pořádku.už přibily i nějaké nové články z nauky a přibudou i další!Doufám že se mi rekontrukce povedla a že se vám to tu bude líbit.Byla bych ráda,kdybyste sem chodili častěji a přidávali více komentářů.Časem sem chystám přemístit i svoji fotogalerii.nyní se bog pořádně rozjede tak mi držte palečky!
×ERna×

15.9.2008-Jazyky!

15. září 2008 v 9:28 | ×ERna×
Ano,jak jste si mohly v menu všimnout,nyní si můžete tento blog přeložit do cizího jazyka!Občas to něco nepřeloží(vědšinou slova s překlepama a chybama).A pokud máte přeložen blog např. v Angličtině,nemůžete ho dát do jiného jazyka.Musíte si na dáš náš blog znovu česky(opět najet na www.horsessite.blog.cz) a teprve pak třeba do němčiny.Doufám že se vám nová funkce líbí.A pokud by jste chtěly ještě jiné jazyky tak určitě napište do komentářů nebo do Návštěvní Knihy.

10.9.08

10. září 2008 v 18:27 | ×ERna×
  1. Ahojík.Jak už jste jistě slyšely jak z jezdectví,internetu a nebo i z tohoto blogu tak 19.-21.9. se koná výstava Kůň 2008 v lysé nad Labem.je tam současně vyhlášení soutěže Kamarádi kůň a pes(kde jsem přihlášená).takže,jelikož tam jedu tak v sobotu se určitě nedostanu na pc,neděle taky nejspíš ne a pátek nevim.
  2. Jak jste si určitě všimli tak se změnil design a zase začínám víc přidávat.Začal mi blog chybět a občas nevim co s časem.Ale nepočítejte že se to změní o moc ale o něco málo jo.
  3. taky jste si všimli že už to není víken,kdy přidávám nejvíc.Večerní víkendy už totiž netrávim na pc ale s jednou osobou která to moc dobře ví( a pár dalších lidí taky).No,tak se nedivte ale raději budu venku než abych byla na pc!
  4. No a poslední bod(a nebo taky ne).Zjistila jsem drobnou chybu v roztcestníkách a to že nefungujou.No a tak to musím jít hnedle opravit.
  5. Slíbila jsem více teorie o to taky bude.navíc chci do některých článků přidávat muziku a tak si kdyžtak pište do komíků co byste sem chtěly...
No tak pp...Vaše ×ERna×

2.9.08

8. září 2008 v 9:19 | ×ERna×
Ahojí.Tak zase po dlouhý době píšu,jelikož nemám kam jít.O výkendu 19.-21. září budu nejspíéš v Lysí na vyhlášení soutěže kamarádi kůň a pes,kam jsem se přihlásila.Takže ¨se těšte na várku fotek a dobrodružství v mém podání.Taky chystám nocej design protože tenhle je až moc jednoduchej...tak zatím papík!

Pozastavení

3. září 2008 v 19:43 | ×ERna×
Takže,Začíná škola a mě na ní tento rok hodně záleží.A tak nechci na pc trávit moc času,nejlépe vůbec.Možná občas budu na ICQ bo kouknu na -mail ale většinou to bude kvuli škole.Jediné,čemu se budu aktivně věnovat bude asi blog tercie-g.blog.cz který je věnován mé třédě...takže...Dělám to nerada ale jak sjte si mohly všimnout tak už teď mám problémi se sem dostat,a tak blog dočasně pozastavuju.Možná občas něco přibide ale to spíš jen náhodou.Takže se s Váma zatím loučím.
PP ×ERna×
 
 

Reklama