10.9.08

10. září 2008 v 18:27 | ×ERna× |  AKTUÁLNĚ→aneb buď v obraze
  1. Ahojík.Jak už jste jistě slyšely jak z jezdectví,internetu a nebo i z tohoto blogu tak 19.-21.9. se koná výstava Kůň 2008 v lysé nad Labem.je tam současně vyhlášení soutěže Kamarádi kůň a pes(kde jsem přihlášená).takže,jelikož tam jedu tak v sobotu se určitě nedostanu na pc,neděle taky nejspíš ne a pátek nevim.
  2. Jak jste si určitě všimli tak se změnil design a zase začínám víc přidávat.Začal mi blog chybět a občas nevim co s časem.Ale nepočítejte že se to změní o moc ale o něco málo jo.
  3. taky jste si všimli že už to není víken,kdy přidávám nejvíc.Večerní víkendy už totiž netrávim na pc ale s jednou osobou která to moc dobře ví( a pár dalších lidí taky).No,tak se nedivte ale raději budu venku než abych byla na pc!
  4. No a poslední bod(a nebo taky ne).Zjistila jsem drobnou chybu v roztcestníkách a to že nefungujou.No a tak to musím jít hnedle opravit.
  5. Slíbila jsem více teorie o to taky bude.navíc chci do některých článků přidávat muziku a tak si kdyžtak pište do komíků co byste sem chtěly...
No tak pp...Vaše ×ERna×
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.